Bein Sports Kampanyaları

Bein Sports kampanyaları ve paketleri avantajlı fiyatlarla sizleri bekliyor. Bein Sports Lig TV kampanyamızdan yararlanın, evinizin rahatlığında Süper Lig maçlarını izlemenin zevkini yaşayın. Ayrıca ilk 3 ay sadece 29,99 TL. Ücretsiz kurulumun yanında SPOR EXTRA ve MOBİL Bein Sports PAKETİ de 1 ay hediye...

Digitürk Telefon

Bein Sports Süper Lig Paketi
  


Bein Sports Kampanya Fiyatları

* Türksat Giriş Paketi'nde ulusal kanallar ve belgesel kanallarını izleyebilirsiniz.
Belgesel Kanalları: National Geographic, 
National Geographic Wild, Dicovery Channel, Animal Planet, History, İz TV. 

* Peşin veya 9 taksitle, 12 ay izleyebileceğiniz çok avantajlı beIN Sports Kredi Kartı Kampanyamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bein Sports Süper Lig Paketi
Digitürk Telefon

 

DİĞER TAKIMLAR

- TRABZONSPOR veya BURSASPOR paketi ilk 3 ay 29,99 TL, sonrasında ayda 46,99 TL 
- Diğer ANADOLU takımlarından herhangi biri ilk 3 ay 29,99 TL, sonrasında ayda 35,99 TL

DETAYLAR

- Bu kampanya 12 ay taahhütlüdür.
- SPOREXTRA ve MOBİL Bein Sports PAKETLERİ 1 ay hediyedir, sonrasında üyelik şartı yoktur ve otomatik olarak kapanır.
- Bu kampanya Türksat üzerinden verilen ekonomik bir hizmet olduğu için HD değildir. HD yayın İsterseniz yine Türksat üzerinden ayda 15 TL HD bedeli faturanıza yansıtılır. (Uydu alıcınızı internete bağlayıp dilediğin zaman uygulamamızı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz, bu durumda HD bedeli 15 TL yerine 10 TL olarak yansıtılır)

KURULUM

- Binanızda merkezi sistem veya mevcut çanak anteniniz var ise kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. Yoksa; 90'lık çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 60 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 6 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz. 20 metreyi geçen kablo kullanımlarında kurulum ekibi tarafından ek kablo ücreti talep edilir.

- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.
 
UYDU ALICI

- Dijital Digitürk uydu alıcı, üyelik süresi boyunca abonenin kullanımına verilmektedir. Digitürk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile aynı anda değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Taahütüm bozulursa ne öderim? 
- İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve iç Kurulum yapıldıysa 60 TL, dış kurulumda; hizmet bedeli peşin olarak bayi tarafından alındıysa 60 TL, üyeye Digiturk tarafından taksitlendirildiyse 60 TL+ Kalan Taksitler ( 5x12 ay'dan kalan) tarafınıza faturalanır.

Sporextra Paketi nedir?
-İspanya La Liga, Fransa, Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleauge, Türkiye Spor Toto Basketbol Ligi, İspanya Süper Kupası, Wimbledon ve ATP Tenis turnuvaları, Premier Boxing Champions vb bir çok spor yayını ve birbirinden farklı spor programlarını izleyebileceğiniz paketimizdir. Bein Sports2 ve Bein Sports3 kanalları ile bu heyecana siz de ortak olursunuz.

Mobil Bein Sports nedir?
- Maç saatinde evde olmasanız bile cepten, netten veya tabletten maçı izleyebileceğiniz paketimizdir (aynı anda sadece 1 yerden izlenebilir).

Yetişkin Paketi nedir?
- 4 adet +18 kanalın bulunduğu paketimizdir, bu kanallara dilerseniz kumandanızdan şifre koyabilirsiniz.

2016 - 2017 Süper Lig Sezonunun heyecanını kaçırmayın. bein Sports Kampanya ve paketleri.

bein Sports Kampanya

* Peşin veya 9 taksitle, 12 ay izleyebileceğiniz çok avantajlı Bein Sports Kredi Kartı Kampanyamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bein Sports Kampanya

Bein Sports Kampanya