Digitürk Engelli Paketi

Digitürk'ten engellilere, gazilere ve şehit yakınlarına %50 indirim fırsatı. Aşağıdaki yıldız paketlerimizden zevkinize uygun olanı seçip 12 ay taahhütle üye olabilirsiniz. Online başvurunuzun ardından müşteri temsilcimiz sizi arayarak bilgi verir ve başvurunuz onaylanır. 

21 TL'den başlayan kampanya fırsatını kaçırmayın...

Digitürk Giriş Paketi 
Digitürk Engelli

Digitürk Giriş Paketi

      KİMLER  YARARLANABİLİR ?     

Digitürk Paketlerinde %50 indirim kampanyasından yararlanılabilmesi için aşağıdaki belgelerden herhangi biri ile durumu belgelenmesi gerekmektedir:
- T.C. özürlüler idaresi başkanlığınca verilen özürlü kimliği
- Devlet hastanesinden verilen ve oran belirten maluliyet kartı
- Devlet hastanesinden verilen en az 5 imzalı heyet sağlık raporu
- Nüfus cüzdanlarına işlenmiş ve engelli oranı yüzde 40 ve üzerinde olanların nüfus cüzdan fotokopileri
- Emekli Sandığı Serbest Seyahat Kartı ( Gazi Tanıtım Kartı, Şehit Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı, Vazife Malulü Ailesi Ücretsiz Seyehat Kartı)

     HD YAYIN VAR MI ?    

- Tüm paketlerimizi HD olarak izlersiniz. Teknik ekibimiz size son nesil HD Decoder getirir. HDMI kablosu ile televizyonunuza bağlantı sağlanır. Ayrıca isteğe bağlı scart çıkışı da mevcuttur. 
- Digitürk HD veya Dijital uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digitürk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile aynı anda değiştirilir.

     TAAHHÜT SÜRESİ NE KADAR ?     

- Bu kampanya 12 taahhütlüdür.

     KURULUM  ÜCRETLİ Mİ ?      

-  Binanızda Digitürk yönünde (Eutelsat) merkezi sistem veya Digitürk yönünde çanak anteniniz var ise kurulum ücretsizdir. Digitürk merkezi sistemi yoksa; 90'lık çanak anten, LNB, 20 m kablo servisimiz tarafından sağlanır. Kurulum esnasında servisimiz tarafından 95 TL ücret alınır. Dilerseniz faturanıza 12 ay, ayda 10 TL yansıtarak da ödeyebilirsiniz.
- Kurulum işleminiz, başvuru yaptığınız gün veya yoğunluğa göre bir sonraki gün gerçekleşir.

      SIKÇA SORULAN SORULAR      

Hediye Paketler Nelerdir ?
- Ailenin Yıldızı ve Filmin Yıldızı paketlerinde, ilk ay Süper Lig maçlarını izleyebileceğiniz Sporun Yıldızları Paketi hediye.

   Digitürk Giriş Paketi  
 

 

Digitürk Engelli Kampanyası