Lig TV Kredi Kartı Kampanyaları

Lig TV'ye kredi kartınızla 12 aylık üyelik yaptırın, 12 taksitle ödeyin. Avantajlı fiyatlardan yararlanın. Spor Toto Süper Lig'in yanında, Avrupa Ligleri ve Digitürk'teki tüm spor içeriği bu pakette.
SPORUN YILDIZI PAKETİ KREDİ KARTI KAMPANYASI
Lig TV Kredi Kartı Kampanyası Fiyatı
Lig TV Şampiyonlar Paketi Digitürk Telefon 

Kampanya Detayları

* Kredi kartınızdan peşin veya 12 ay taksitle ödeme yaparak üye olabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme 948 TL veya kredi kartı ile 12 taksitle ayda 79 TL. (Kurulum esnasında, Digitürk yetkili servisi tarafından evinizde çekilmektedir).
* 12 ay taksit seçeneği Bonus, Axess, World, Advantage, Card Finans ve Maximum özellikli taksit özelliği olan kredi kartları için geçerlidir..
* Çanak anteniniz veya binanızda merkezi anten sistemi varsa kurulum ücretsizdir. Çanak anten kurulması gereken durumlarda dış kurulum hizmet bedeli olarak ayda 10 TL, 12 ay boyunca faturanıza eklenir. Çanak anten, LNB ve 20 mt kablo kuruluma dahildir. 

Digitürk Sporun Yıldızı Paketi Kanalları Lig TV Şampiyonlar Paketi
Digitürk Telefon

  

PAKET İÇERİĞİ
• HD Kalitesinde; Spor Toto Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası

• En Keyifli Spor Programları beIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif gibi tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dİlediğiniz Zaman sizinle! 'nde.

 Lig TV Kredi Kartı Kampanyası

Lig TV Kredi Kartı Kampanyası