Lig TV Kampanya

Digitürk'te Lig TV kampanyaları sizleri bekliyor. Lig TV kampanyamızdan yararlanın, siz de evinizin rahatlığında Süper Lig maçlarını izlemenin zevkini yaşayın. Ayrıca 3 Ağustos'a kadar, ayda sadece 49 TL. Lig TV'de tüm spor içeriğimiz evinize geliyor.

Digitürk Telefon Lig TV Süper Lig Paketi
  
Lig TV Kampanya

Kampanya Detayları

* 12 ay taahhütlü, 3 Ağustos'a kadar ayda sadece 49 TL.
* Çanak anteniniz veya binanızda merkezi anten sistemi varsa kurulum ücretsizdir. Çanak anten kurulması gereken durumlarda dış kurulum hizmet bedeli olarak ayda 10 TL, 12 ay boyunca faturanıza eklenir. Çanak anten, LNB ve 20 mt kablo kuruluma dahildir. 

* Peşin veya 12 taksitle, 12 ay izleyebileceğiniz çok avantajlı Lig TV Kredi Kartı Kampanyamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Lig TV Süper Lig Paketi
Digitürk Telefon

 

Lig TV Kampanya Paketleri

PAKET İÇERİĞİ
• HD Kalitesinde Birbirinden Heyecanlı Spor Karşılaşmaları Spor Toto Süper Lig’in tüm karşılaşmaları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Ligue 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazlası

• En Keyifli Spor Programları beIN FC, beIN Asist, beIN Final, beIN Euroleague, BSL Stüdyo, Alo beIN, Vay Bee, İnteraktif gibi tüm spor tutkunlarını ekrana bağlayacak programlar ile maç analizleri, yorumlar ve eğlence. Üstelik beIN Connect ile yayın akışına bağlı kalmadan Dİlediğiniz Zaman sizinle!

* Peşin veya 9 taksitle, 12 ay izleyebileceğiniz çok avantajlı Lig TV Kredi Kartı Kampanyamızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Lig TV Süper Lig Paketi

Lig TV